uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном
