uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
