uLogin (advanced version) (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
