Ultimate Cron (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Logs
ro: Loguri

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Database
ro: Bază de date

en: Module
ro: Modul

en: Never
ro: Niciodată

en: Severity
ro: Gravitate

en: N/A
ro: N/D

en: Method
ro: Metodă

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Duration
ro: Durată

en: Threshold
ro: Prag

en: Rules
ro: Reguli

en: Missing
ro: Lipsește

en: by
ro: adăugat de

en: Select
ro: Alege

en: Thread
ro: Fir de execuţie

en: Started
ro: Început

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Thresholds
ro: Praguri

en: Module Name
ro: Denumirea modulului

en: Run cron every
ro: Rulează cron la fiecare

en: Administer Ultimate Cron
ro: Administrați Ultimate Cron

en: Cleaned up @count expired locks
ro: S-au curățat @count chei expirate

en: View cron jobs
ro: Vizualizați joburi cron

en: Run cron jobs
ro: Rulați joburi cron

en: Launched in thread @current_thread
ro: Lansat în thread @current_thread

en: Manage automatic site maintainenance tasks.
ro: Gestionați sarcinile automate de întreținere a site-ului.

en: @count_entries log entries removed for @jobs_count jobs
ro: @count_entries intrări de jurnal au fost eliminate pentru @jobs_count  locuri de muncă
