Ultimate Cron (8.x-2.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Cache
sr: Кеш
