Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: User
bg: Потребител

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: Id
bg: Номер

en: Duration
bg: Период

en: Apply
bg: Търси
