Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч
