Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: User
oc: Utilizaire

en: Severity
oc: Importància

en: Count
oc: Descompte

en: End
oc: Fin

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
oc: La requèsta serà generada e executada en utilizant l'API de basa de donadas de Drupal.

en: Master
oc: Maître
