Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: User
sv: Användare

en: Severity
sv: Grad

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Start time
sv: Starttid

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
sv: Databasfråga kommer att genereras och köras genom att använda Drupals databas API.

en: End time
sv: Sluttid

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Log type
sv: Loggtyp

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
