Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: User
hr: Korisnik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Count
hr: Broj

en: Desc
hr: Silazno

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Custom format
hr: Prilagođeni oblik

en: Asc
hr: Uzlazno
