Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: User
sl: Uporabnik

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število
