Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Count
bo: གྲངས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Custom format
bo: རང་བཟོས་རྣམ་བཞག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
