Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Custom
cy: Addasu

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Custom format
cy: Addasu fformat

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
