Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: User
el: Χρήστης

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Custom format
el: Προσαρμοσμένη μορφή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας
