Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: User
et: Kasutaja

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Severity
et: Tõsidus

en: Count
et: Arv

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
et: Päring genereeritakse ning käivitatakse Drupal andmebaasi API abil.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat
