Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Summary
fa: خلاصه

en: User
fa: کاربر

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Severity
fa: شدت

en: Count
fa: شمارش

en: Id
fa: شناسه

en: Desc
fa: نزولی

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Cron
fa: کرون

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Custom format
fa: قالب‌بندی سفارشی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
