Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Cron
fil: Kuron
