Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: User
hu: Felhasználó

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Severity
hu: Szint

en: Count
hu: Mennyiség

en: Id
hu: Azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Cron
hu: Időzítő

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Detail
hu: Részletek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Custom format
hu: Egyéni formátum

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: LID
hu: Nyelv azonosító

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
hu: A lekérdezések elkészítéséhez és futtatásához a Drupal adatbázis API-t fogja használni.

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Log type
hu: Naplótípus

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel
