Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: User
jv: Panganggo

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Custom format
jv: Format kostum

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
