Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Cron
ka: კრონი

en: - All -
ka: - ყველა -
