Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Count
km: រាប់

en: Custom format
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន
