Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: User
lv: Lietotājs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums
