Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.1) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: Name
ms: Nama

en: Summary
ms: Ringkasan

en: User
ms: Pengguna

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Custom
ms: Tersuai

en: Severity
ms: Keterukan

en: Count
ms: Bilangan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Custom format
ms: Format langganan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
