Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: User
az: İstifadəçi

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Cron
az: Kron

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
az: Sorğu yaradılacaq və Drupal verilənlər bazası API istifadə edərək işə salınacaq.
