Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: User
be: Карыстальнік

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Count
be: Колькасць

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Cron
be: Крон

en: Apply
be: Ужыць

en: Custom format
be: Асабіста наладжаны фармат
