Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: User
pl: Użytkownik

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Detail
pl: Szczegół

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Custom format
pl: Własny format

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
pl: Zapytanie będzie wygenerowane i uruchomione za pomocą API bazy danych Drupala.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka
