Ultimate Table Field (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Link text
sv: Länktext

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Default link
sv: Förvald länk

en: Add column
sv: Lägg till kolumn

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
sv: Börja skriva titeln på något innehåll för att välja det. Du kan också ange en intern sökväg som %add-node eller en extern URL som %url. Ange %front för att länka till förstasidan. Ange %nolink för att endast visa text utan länk. Ange %button för att visa text som endast är tillgänglig för tangentbord.
