Ultimate Table Field (1.0.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Text
be: Тэкст

en: Data
be: Дадзенныя

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
