Ultimate Table Field (1.0.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Summary
hi: सारांश

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Text
hi: लेख

en: Blue
hi: नीला

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन
