Ultimate Table Field (1.1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu

en: Gray
ast: Gris
