Ultimate Table Field (1.1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Remove column
bo: སྡེ་སྤོ་འབུད།

en: Remove row
bo: ཕྲེང་སྤོ་འབུད།

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
