Ultimate Table Field (1.1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Red
ca: Vermell

en: Gray
ca: Gris

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: Data
ca: Dades

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Yellow
ca: Groc

en: Legend
ca: Llegenda

en: Remove row
ca: Elimina fila

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Download @filename
ca: Descarrega @filename

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada. Introduïu %nolink per a mostrar només el text de l'enllaç. Introduïu %button per a mostrar només un text accessible via teclat.
