Ultimate Table Field (1.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Red
cs: Červená

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Legend
cs: Legenda

en: Field types
cs: Typy polí

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: Download @filename
cs: Stáhnout @filename
