Ultimate Table Field (1.1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Text
cy: Testun

en: Red
cy: Coch

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Black
cy: Du

en: Yellow
cy: Melyn
