Ultimate Table Field (1.1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Yellow
eo: Flava
