Ultimate Table Field (1.1.0) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Summary
es: Resumen

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Text
es: Texto

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Red
es: Rojo

en: Gray
es: Gris

en: Purple
es: Púrpura

en: Cyan
es: Cian

en: Silver
es: Plata

en: Pink
es: Rosa

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Black
es: Negro

en: Data
es: Datos

en: Add row
es: Añadir fila

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Yellow
es: Amarillo

en: Default text
es: Texto por defecto

en: Legend
es: Rótulo

en: Remove column
es: Eliminar columna

en: Remove row
es: Eliminar fila

en: Add column
es: Añadir columna

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number
