Ultimate Table Field (1.1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Text
fi: Teksti

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Purple
fi: Violetti

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Black
fi: Musta

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Legend
fi: Selite

en: Remove column
fi: Poista palsta

en: Remove row
fi: Poista rivi

en: Add column
fi: Lisää palsta

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: File not found
fi: Tiedostoa ei löytynyt

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Download @filename
fi: Lataa @filename
