Ultimate Table Field (1.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Text
hr: Tekst

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Gray
hr: Siva

en: Blue
hr: Plava

en: Black
hr: Crna

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
