Ultimate Table Field (1.1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: Link text
jv: Teks pranala

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
