Ultimate Table Field (1.1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Text
kk: Текст

en: Gray
kk: Сұр

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара
