Ultimate Table Field (1.1.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Cyan
kn: ನೀಲಿ ಹಸಿರು

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Golden
kn: ಗೋಲ್ಡನ್
