Ultimate Table Field (1.1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Red
lt: Raudona

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Black
lt: Juoda

en: Data
lt: Duomenys

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Yellow
lt: Geltona

en: Legend
lt: Legenda

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris
