Ultimate Table Field (1.1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Red
lv: Sarkans

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: Data
lv: Dati

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Legend
lv: Leģenda

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
