Ultimate Table Field (1.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст
