Ultimate Table Field (1.1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Text
oc: Tèxte

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Red
oc: Roge

en: Gray
oc: Gris

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Black
oc: Negre

en: Data
oc: Donadas

en: Add row
oc: Apondre una linha

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Yellow
oc: Jaune

en: Remove column
oc: Enlever la colomna

en: Remove row
oc: Enlever la linha

en: Add column
oc: Apondre una colomna

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
