Ultimate Table Field (1.1.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Text
pl: Tekst

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Red
pl: Czerwony

en: Gray
pl: Szary

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Black
pl: Czarny

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Yellow
pl: Żółty

en: Legend
pl: Legenda

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Field types
pl: Typy pól

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Download @filename
pl: Pobierz @filename
