Ultimate Table Field (1.1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Red
sl: Rdeča
