Ultimate Table Field (1.1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Gray
sq: Gri

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë
