Ultimate Table Field (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Text
sr: Текст
