Ultimate Table Field (1.1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Text
ta: உரை

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: Data
ta: தரவு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
